Podrażnione miejsca intymne, swędzenie i białe upławy po każdym stosunku

Witam, po każdym stosunku ( w prezerwatywie ) mam podrażnione miejsce intymne, a mianowicie chodzi o to, że czuję swędzenie, dziwny zapach i białe upławy. Tak jest za każdym razem nawet jak leczyłam się globulkami dopochwowo na grzybice itp ... co mam zrobić ...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję wizytę u ginekologa. Mogą to być objawy zakażenia bakteryjnego.

Pozdrawiam.