Podwyższony poziom APTT u dziecka

Witam mieszkamy w Wlkp.a mianowicie chcialam sie poradzic w sprawie synka mial miec dzis wycinanny 3ci migdalek niestety wczoraj okazly sie zle wyniki APTT 38.1 co oznacza wysokie APTT ?co dalej robic ?bylam u rodzinnego lekarza zalecil lek na odpornoc .Moim zdaniem to nie wystarczy i to nie jest rozwiazanie nikt mi nie wyjasnil przyczyny i co dalej z tym zrobic amigdal niestety jest uciazliwy lapie infekcje choruje chrapie w nocy.Proszeo porade bede wdzieczna.Pozdrawiam

Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników natomiast niezbędne jest leczenie migdałka do czasu operacji u normowania wyników być może uda się uniknąć operacji