Pola płucne bez zmian naciekowych i naczyniowe cienie wnęk
Witam serdecznie robiłam przeswietlenie rtg i wyszło mi pola płucne bez zmian naciekowych i cienie wnęk naczyniowe .sylwetka serca w normie ,przepona wolna interesuje mnie co to znaczy cienie wnęk naczyniowe czy to cos groźnego

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie ma obaw o przedstawiony wynik. Przedstawione zmiany są prawdopodobnie wynikiem pozostałości pozapalnych.