Poniżanie żony w obecności dzieci

Mam problem z mezem,ktory poniza mnie w obecności dzieci,13 i 9 lat.Stracilam już poczucie wartości i brak mi sil do walki z wiatrakami.budze się wnocy ,a co najgorsze jestem na meza utrzymaniu-jest na emeryturze ,Czy to jest jakas nerwica lekowa?bo boje się podjąć jakiejś pracy ,ponieważ obawiam się ze niedam rady,

Witam, powinna się Pani skonsultować z psychologiem by lepiej omówić swoja sytuację, pomoc na forum w problemie, o którym Pani napisała nie do końca jest możliwa, doradzam wizytę, psycholog pomorze poukładać Pani ,,pewne sprawy", relacje. Zdiagnozuje oraz doradzi dalsze postępowanie w Pani sytuacji. Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani,
nie warto walczyć z wiatrakami, szkoda na to energii i czasu. Warto przede wszystkim zadbać o siebie, popracować nad własną energią motywacją zbudować swoją wewnętrzną tarczę. Opisana przez Panią sytuacja powoduję utratę chęci i sił, dlatego warto zasięgnąć porady specjalisty, Psychologa który da Pani narzędzia do budowania siebie, własnej wartości siły i energii. Ważne żeby zrobiła Pani pierwszy krok, proszę pamiętać nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.