Ponowne moczenie u dziecka w wieku 2 lat i 7 miesięcy

Mam pytanie dotyczące ponownego moczenia się mojej córki (2latka i 7miesiecy) Jakis czas temu bardzo dobrze opanowała korzystanie z tolatey i nocnika, pożegnalysmy się również z nocną pieluchą, niestety od kilku dni zawsze w dzień miewa regularne wpadki. Czym może być to spowodowane? Rozumiem jeszcze na tym etapie mozczenie nocne które się również zdarza ale czy powinnam się niepokoić zaistanila sytuacją? Córka nie ma rodzeństwa i nic ostatnio się nie zmienilo w jej i naszym zyciu. Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. czy na pewno nie było jakiejś zmiany?