Potrzeba spożycia alkoholu

Witam. Mam 21 lat, studiuje i pracuje. Od jakiegos czasu coraz czesciej zastanawiam sie, czy moja chec napicia sie alkoholu nie jest juz zbyt intensywna, czy na pewno to kontroluje i coraz czesciej jestem w stanie sobie odpowiedziec ze nie. Jak to mlody czlowirk nie odmawiam sobie imprez, mam sporo znajomych i ogolnie moze sie wydawac, ze jest wszystko dobrze. Tylko w ostatnim czasie coraz czesciej zdarza mi sie, ze nie pamietam co dzialo sie podczas imprezy. Prosze o kontakt

W takiej sytuacji warto podjac diagnostykę w ośrodku leczenia uzależnień. Choroba alkoholowa jest bowiem stopniowalna- być może nie jest Pani jeszcze uzależniona, jednak jest to tzw picie ryzykowne? Stwierdzić jednak musiałby to specjalista. Od razu także mógłby zaproponować możliwości poradzenia sobie.