Powiększenie piersi w wyniku stosowania Diane 35 na trądzik

Brałam 3 opakowania pod rząd Diane 35 i miałam "uczucie nadmuchanych" piersi po tych 3 opakowaniach zrobiłam 7 dniową przerwę i piersi wróciły do stanu normalnego czy brać dalej te tabletki? proszę bardzo o szybką informację bo nie wiem czy wziąśc dzisiaj znowu tabletke czy nie :( ogólnie biore rok te tabletki na trądzik po którym teraz widze poprawe cery nawet w tej 7 dniowej przerwie jest lepiej ale też widze lekkie owłosienie między piersiami i na sutkach

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy są dla Pani dokuczliwe proszę odstawić tabletki, skonsultować się z ginekologiem i zmienić na inny preparat lub robić przerwy między kolejnymi opakowaniami, być może wtedy objawy będą mniej nasilone.
Pozdrawiam