Powiększone węzły chłonne a przebyty nowotwór szyjki macicy

Witam mam do panstwa pytanie jestem po chorobie nowotworowej, rak szyjki macicy z naciekiem na przymacicze gr 2 b.moje leczenie to 28 naswietlen 6 chemi cisplatyna oraz 5 zabiegów brachyterapi. Leczenie zakonczylam w styczniu 2012 roku, do tej pory było wszystko dobrze.w poniedziałek byłam na badaniu kontrolnym zresztą nadmienie że regularnie co trzy miesiące chodzę do poradni ginekologiczno onkologicznej,po ostatniej wizycie lekarz wyczuł umnie powiększony węzeł chlonny pachwinowy, określił ok

Jakie jest pytanie??? Proszę być pod stałą opieką onkologa prowadzącego! Nie wiem co znaczyło określenie powiększonego węzła "ok"! Proszę to wyjaśnić z lekarzem prowadzącym!!! zż