Powiększony węzeł chłonny po leczeniu onkologicznym

Może teraz w skrucie mi się uda napisać pytanie jestem po chorobie nowotworowej gr dwa b po leczeniu tele brachy zakonczylam w 2012 roku w styczniu po badaniu ginekologicznym lekarz wyczuł powiększony węzeł pachwinowy na ok 1 cm w lutym mam dopiero usg proszę mi powiedzieć czy to może być przezut czy też inna może być diagnoza strach mnie sparalizowal i nieodwazylam spytać lekaza a z tego co czytam na internecie to najbardziej prawdopodobne dlatego proszę specjalistę o pomoc zgory dziękuję

Proszę ponownie skontaktować się z lekarzem , który wyczuł badaniem ginekologicznym powiększony węzeł chłonny pachwinowy - mało prawdopodobne , aby podczas badania ginekologicznego wyczuć węzeł chłonny pachwinowy! Proszę zadać temu lekarzowi pytanie , dlaczego nie zlecił badania usg natychmiast , jakie ma podejrzenia , itp. , zż