Powiększony jajnik i swędzenie okolic intymnych

mam powiekszony lewy jajnik czekam na wynik badania cytologicznego czesto dokucza mi swedzenie okolic intymnych o czym to może świadczyc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, obydwa problemy, które Pani opisała nie powinny mieć wpływu na siebie. Swędzenie w okolicach intymnych może wynikać z zakażenia bakteryjnego lub grzybiczego. W tym celu proszę udać się na konsultacje ginekologiczną w celu wykonania badania i postawienia diagnozy. Pozdrawiam