Powracająca depresja i silne stany lękowe

Witam, mam problem z powracającą depresją i bardzo silnymi stanami lękowymi. Oprócz leczenia farmaceutycznego chcę podjąć się terapii. Mój psychiatra polecił mi psychoterapię grupową. Czy rzeczywiście będzie to dla mnie odpowiedni rodzaj terapii? Wiem, że moje wątpliwości mogą wynikać z mojego stanu. Gdzie w Tarnowskich Górach prowadzi się takie zajęcia? Jaki rodzaj terapii grupowej byłby dla mnie najlepszy? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam, Zieleń.

Dzień dobry,

Wyłącznie w kontakcie osobistym z pacjentem psychoterapeuta może określić jaka forma terapii (indywidualna/grupowa) będzie dla niego najbardziej odpowiednia.
Na Śląsku może Pani spróbować tutaj http://www.czpfeniks.pl/.

terapia grupowa dobrze prowadzona zawsze daje większy wgląg.na depresje i stany lękowe najlepsza jest praca na poziomie komórkowym (liefe flow therapy).nie wiem, czy ktos pracuje ta metoda w tarn.górach...ale mozna pracowac tez przez skypa...(warszawa, gdańsk...).odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza