Powrót do normalnej aktywności po laparoskopowym usunięciu ciąży pozamacicznej

Witam serdecznie ,jestem swiezo po operacji laparoskopowej usuniecia ciązy pozamacicznej.29 czerwiec była operacja. czuje sie juz bardzo dobrz .wszystkie wyniki sa dobre.Operacja nie była planowana -zostałam ambulansem zawieziona prosto na stół operacyjny ! 1.5 litra krwi w jamie brzusznej. moje pytanie jest takie: za 2 tyg mamy planowany wyjazd na wakacje do grecji , lekaz robiący operacje powiedział ze nie widzi przeciwskazan jednak chciałabym sie upewnic czy to nie ryzykowne?pozd d.zieba

Nie byłem świadkiem całej sytuacji , która jak wiem z doświadczenia i słyszę,że i u Pani - była "ostra"! Ja - na odległość W-wa-Warka,nie będąc świadkiem operacji ani przebiegu pooperacyjnego nie mogę dać bardziej wiążącej i autorytatywnej odpowiedzi niż lekarz , który Panią ratował!!!!! On podejmuje ryzyko pozwalając Pani na wyjazd! Proszę to jeszcze raz z nim omówić!!! zż