Powstanie guzka po zejściu opuchlizny na stopie

W styczniu lewa stopa strasznie mi spuchła(dużo chodziłem) a po zejściu opuchlizny pojawił się mały guzek który wydaje się być na ścięgnie. Guzek jest w okolicach kostki po zewnętrznej stronie lewej stopy. Byłem już z tym u lekarza ortopedy i w ostatecznym rozpoznaniu napisał M65 czyli Ropień pochewki ścięgna i kazał smarować Voltarenem niestety na razie bez zmian. I moje pytanie - czy to jest rzeczywiście to czy może coś innego.linki z zdj. stopy. http://imageshack.com/a/img838/1615/hvsj.jpg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Diagnozę lekarza prowadzącego należy uznać za prawidłową. Proszę dokończyć terapię. W przypadku braku efektu leczenia konieczna będzie wizyta kontrolna.