Poziom monocytów i limfocytów a ciąża

Mam takie pytanie czy jak mam 10.2 monocytow i 17.2 limfotytow to czy moze rozwijac sie u mnie jakas choroba ? Dodam jeszcze ze jestem w 32tyg ciazy

Małgorzata Panek

Podczas ciąży ilość leukocytów, w tym limfocytów i monocytów, może wzrastać i nie świadczy to o żadnej chorobie. Natomiast jeśli wystąpi u Pani gorączka czy inne niepokojące objawy proszę zgłosić się do lekarza POZ.
Pozdrawiam