Jak interpretować poziom przeciwciał w 20. tyg ciąży?

witam, jestem w 20 tyg ciazy -i mam przeciwciała anty d,,,,,,,,, juz w 6 tyg to wiezielismy, robie badania w RCK co 4 tyg i wyniki sa zawsze takie same - pisze tam tak -obecne przeciwciała odpornosciowe o swoistosci anty c i anty d z ukłaurh o mianie 0 i anty dz układu rh o mianie 256,,,,,,,czy ktos jest mi wstanie to rozszyfrowac , czy jest zle ,bardzo zle -bo nic nie moge sie owiedziec od mojej pani ginekolog, jutro mam usg u kogos innego -i zobaczymy jak sie ma malutka, prosze o pomoc jak rozumiec te wyniki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien Pani wyjaśnić lekarz prowadzący w oparciu o pełne dane kliniczne.