Prawidłowe wartości pomiaru temperatury

Ostatnio zacząłem sobie mierzyć temperaturę kontrolnie. Oto moje wyniki: Rano ok 7:00 miałem 36:0 pod językiem i 35,8 pod pachą. Ok 12:00 miałem 36:8 pod językiem i 36:6 pod pachą. Ok 18 miałem 37:3 pod językiem i 36:8 - 37;0 pod pachą.Po godzinie 21 temperatura spada.Chciałbym się dowiedzieć czy takie wartości są prawidłowe?Bo się trochę martwię.Ogólnie czuje się dość dobrze.Chciałbym tez się dowiedzieć jakie są zakresy prawidłowej temperatury ciała w moim wieku,mam 24 lata. Z góry dziękuje

Wartości temperatury podane przez pana mieszczą się w granicach normy. Temperatura ciała nie jest stałą wartością w ciągu doby i jest zależna od różnych czynników - np. jeśli przebywamy w gorącym pomieszczeniu lub wykonujemy wysiłek fizyczny temperatura wzrośnie. Jeśli nie skarży się pan na żadne objawy nie widzę powodu do zaniepokojenia.