Pomiar temperatury ciała

Odkad pamiętaj zawsze mialam temp ciala ponizej 36 stopni od kilku tyg moja temp waha sie pomiedzy 36.7 - 36.9 pod pacha. Moja twarz jest rozgrzana ale nie czuje zebym miala goraczke ogolnie rzadko ja miewam. Czy mam sie czym martwic? Czy to moze byc wynik stresu? Pozdrawiam

Oczywiście, może to być wynikiem przewlekłych sytuacji stresowych. Ale taką hipotezę przyjmujemy po wykluczeniu schorzeń rzadkich, lecz bardzie poważnych ( np. gruźlica, mononukleoza, tularemia, borelioza). Najlepiej, by Pani zgłosiła się do dobrego internisty, ponieważ dla Pani te 36,8-36,9- to są nietypowe wartości. a do tego złe samopoczucie. Z badań warto wykonać Morfologię, rozmaz, OB, CRP, mocznik, kreatyninę, TSH, fT3, fT4 i bad. ogólne moczu).