Czy temperatura w pochwie nie jest za niska?

Dzien dobry. mam 40 lat i jestem w 7 tyg ciąży, moja temp ciala zawsze wskazuje 36,6 st od kad jestem w ciąży wynosi 35,9-36,6 rano po przebudzeniu, w Łochowie waha się miedzy 36,7-36,8 czy to nie za malo ? Nie uwidiczniono jeszcze pracy serca zarodka. Pęcherzyk ciążowy 17 mm. dlaczego temp ciała jest tak niska i czy w pocjwie nie za niska? W poprzedniej ciąży temp wskazywała w pocjwie 37,4 w 7 tyg poronilam. Zaszlam w kolejną ciaze w 3 cyklu Bardzo prosze o odp. moj lekarz rozkłada ręce.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby powyższy objaw wskazuwal na coś złego konieczna dalsza obserwacja i przede wsystkim ocena rozwoju ciąży