Pomiary temperatury ciała u 22-latki

Podstawowa temp mojego organizmu to 36,5 i ilość wysokich temp. w 2 połowie cyklu wynosiła do 12 wysokich temp. Najwyższą dotychczas temp. w II fazie było 37,1 i wystąpiła jedna taka temp. W tym cyklu 37,1 miałam aż 4 razy, następna była 37,2 (28DC) a następna 36,9, kolejny dzień 36,8 (dostałam okres, zaznaczę, że 36,8 to wysoka temp. jak dla mojego organizmu) i przez kolejne dwa dni (wliczając dzisiejszy) mam 36,8. Czy możliwa jest taka zmiana temp. w organizmie?

Witam. Takie wahania temperatury należy uznać za normę. Temperatura zmienia się bowiem w zależności od dnia cyklu. Nie ma powodów do niepokoju.