Preparaty na popękane naczynka na udach

Witam mam popękane naczynka na udach wygląda to jak małe żyłki strasznie mie bolą . Ból jest nie dozniesienia .Chciałabym wiedzieć jakie są dobre preparaty na tego typu ból i jakie leczenie można zastosować. Proszę o pomoc

Proponuję w pierwszej kolejności wykonać badanie USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych. Jednak jeśli ból jest bardzo silny, prawdopodobnie nie ma on związku z popękanymi naczynkami. Tym bardziej sugeruję wizytę u lekarza.

Witam.
Rzadko się zdarza, żeby poszerzone naczynia dawały aż takie dolegliwości. Aby wykluczyć inne przyczyny oraz niewydolność głębiej położonych żył, proponuje zacząć od badania USG-Doppler układu żylnego. Doraźnie może Pani brac Cyclo-3-fort 2x1 tabl lub preparaty diosminy. Miejscowo można zastosować żele z kasztanowcem, heparyną, np. Aescin lub Reparil.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska