Popękane naczynka w obrębie kończyn u 20-letniej osoby

Czy popękane naczynka w wieku 20lat na nogach,udach pod kolanami oraz na pośladkach da się jakoś leczyć i czy to jest normalne?

W pierwszej kolejności proponuję wykonanie badania usg Doppler układu żylnego kończyn dolnych, bowiem "pajączki naczyniowe' mogą być pierwszym objawem przewlekłej niewydolności żylnej. Jeśli wynik badania będzie prawidłowy, popękane naczynka można usunąć laserowo.