Problem z bólem brzucha przy masturbacji

Witam. Mam problem z masturbacja, nie mogę wcale dojść do orgazmu, przerywam czesto bo boli mnie brzuch, wiem ze musze udac sie do ginekologa ale moje pytanie to czym moze byc to spowodowane ?

Dzień dobry!

Nie wspomina Pani, jakiego rodzaju jest to masturbacja. Przyczyną bólu brzucha może być np. penetracja zbyt dużymi przedmiotami lub penetracja zbyt głęboka albo zbyt gwałtowna. Ważne jest dostateczne podniecenie. Masturbacja przy braku podniecenia może być bolesna.
Przyczyną mogą być także choroby ginekologiczne lub inne. Istotne czy boli podbrzusze, narządy wewnętrzne, jakiś konkretny obszar, jakiego rodzaju jest to ból, czy występuje zawsze czy tylko w niektórych sytuacjach, czy zdarza się także w innych okolicznościach niż masturbacja itp.
Konieczna jest osobista rozmowa i badanie lekarskie.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Snucie przypuszczeń poprzez internet wydaje się nie mieć większego sensu, skoro zamierza Pani udać się do ginekologa - co nawiasem mówiąc - jest jak najbardziej słuszną decyzją.

Pozdrawiam.