Problem z bólem kolana 27-latki

nie doznalam zadnego urazu ale od 7 dni boli mnie kolano przy wchodzeniu po schodach ,czasami tez przy schodzeniu co maze byc powodem tego bolu i jakie leki zastosowac. Mam 57 lat jestem szczupla i duzo sie ruszam=rower spacery gimnastyka.Prosze o odpowiedz i porade dziekuje

Szanowna Pani, jeżeli doszło do urazu to powinien zbadać Panią ortopeda i zlecić odpowiednie badania