Problem z chłopakiem, który nie chce być w związku

Mam problem z chlopakiem. Spotkamy sie juz 8 miesięcy ale od dwóch miesięcy są straszne kłótnie. Dwa tygodnie temu napisał mu ze potrzebuje czas i ze chce byc sam. Ja oczywiście naciskałam i sie wszystko pogorszyło. Tydzień temu zadzwoniłam do niego. Był bardzo nie miły dla mnie. Nadal mówił ze chce czas. W niedziele napisałam mu SMSa ze musimy porozmawiać albo sie rozchodzimy. Napisał mi tylko ze nie chce byc związku. Czy jest wogule jakaś nadzieje ze on wruci? Czy można to wszystko naprawić?

Witam,
Jeśli chłopak mówi, że nie chce być w związku, to może powinna pani to uszanować. Dać mu więcej czasu na przemyślenia...
Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Witaj,
nie ma odpowiedzi ,jakie są potrzeby osoby trzeciej.Jest jedynie mozliwość przepracowania swojej frustracji z powodu poczucia odrzucenia przez ważną osobę.Tkwi ona najczęściej we wcześniejszych zaburzonych więziach,które odebrały własne poczucie wartości i powodują,że obecnie każda odmowa tą niską samoocenę rozbudza na nowo.Wchodzi się równocześnie w kolejne związki z coraz bardziej nasilonym poczuciem niepewności /i równoczesną niecierpliwością,wrogością/,a to prowadzi wprost do kolejnego zerwania.
Stąd zachęcam,by jednak pracę nad przywróceniem samoaceptacji podjąć w profesjonalnym gabinecie.
Serdecznie pozdrawiam.