Czy gej może zakochać się w kobiecie?

Zakochałam się w geju. Powiedział mi to już dawno, żeby nie doszło do niezręcznych sytuacji. Nie przyjaźniłam się wcześniej z gejami, więc nie wiem jak to jest, ale często prawi mi komplementy, słodkie słówka... Powiedział mi też, że nie rozumie osób biseksualnych bo nie można kochać osób z przeciwnej płci. Czy mimo wszystko jest możliwe by się zakochał w kobiecie? Chociaż jest moim przyjacielem i chcę go wspierać, nie ma dnia w którym nie myślę, co to by było gdybym była chłopcem...

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu myślę, że dużo zależy od poczucia bezpieczeństwa w Pani relacji z osobą, o której Pani napisała. Czasem obiektem naszych uczuć jest osoba, która jest na nas uważna, delikatna a zarazem osoba, w związku z którą mamy pewność, że nie czeka nas zranienie, rozczarowanie. Taka gwarancja może brać się z Pani świadomości, że nie stworzy Pani z tą osobą związku. To jednak nie przeszkadza być w bliskiej przyjaźni nacechowanej poczuciem bezpieczeństwa. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Pani Przyjaciel już na początku przekazał Pani informację, o swojej orientacji seksualnej.
Nie pozostaje Pani nic innego jak uszanować to.

A nastawić się na relację typowo przyjacielską, z której mogłaby Pani nadal czerpać dużo dobrego i inspirującego i równocześnie dzielić się tym samym z Przyjacielem

Życzę Pani tylko pomyślności w codzienności,
Irena Mielnik-Madej