Problem z gojeniem rany pooperacyjnej kostki

Witam, mam problem z gojeniem rany pooperacyjnej kostki. Przez 3 miesiące przeszłam 3 operacje. Po każdej operacji po zdjęciu szwów rana otwiera się w tym samym miejscu. Sączy się z niej ciemnozolta wydzielina a w ranie widać coś ciemnozoltego, trochę wloknistego. Poprzednio miałam coś jaśniejszego, smietanowego. Podejrzewam, że martwice. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Co może się dziać i czy jest szansa na zagojenie tej rany?

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć na odległość -nie widząc rany!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! z.żurawski