Problem z nieprzyjemnym kwaśnym zapachem z miejsca intymnego

Mam ogromny problem od jakiegoś czasu z nieprzyjemnym kwaśnym zapachem z miejsca intymnego.Półtorej roku temu wyleczyłam liczne infekcje dróg moczowych i ginekolog.ecolli,ureoplasme ale agalactiae został po kolejnych leczeniach nie badałam tej bakterii.Czy ta bakteria daje taki zapach?Co powinnam zbadac najpilniej,w pierwszej kolejności i z dróg rodnych czy pęcherza,bo nie stać mnie na cały pakiet badan.Dodam ze mam pęcherz neurogenny i zaburz.zwieracza mam tez leki. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa i wykonać wymaz z dróg rodnych. Po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie. Być może wystąpił nawrót infekcji.