Problem z nieprzyjemnym zapachem z pochwy

Witam. Od kilku lat mam problem z nieprzyjemnych zapachem z pochwy. Pojawia się on tylko wtedy, gdy przełożę kąpiel na następny dzień, bądź niedokładnie się tam umyję. W wakacje mam razem z moim chłopakiem jeździć 2 tygodnie ciężarówką po świecie bez możliwości codziennej kąpieli ( kąpiel będzie możliwa co 2/3 dni ). Co powinnam robić ? Czy ten nieprzyjemny zapach jest objawem jakieś choroby ? Jakie w takim razie poniosłabym koszty leczenia i jak długo takie leczenie może trwać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być objawem infekcji. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Względem podróżowania są dostępne w drogeriach chusteczki do higieny intymnej które powinny być pomocne w czasie podróży.