Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 4 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z odciąganiem napletka

Witam. Mam 19 lat i dosyć nietypowy problem z odciąganiem napletka. Lekarze twierdzą że jest ok gdyż jeszcze dojrzewam. Problem polega na tym że w czasie spoczynku członka, napletek schodzi bardzo łatwo, natomiast w trakcie wzwodu, nie zchodzi w pełni tylko do ok.1/3 bądź 1/2. Nie do końca jestem pewien czy to jakiegoś rodzaju choroba ponieważ kiedy dalej odprowadzam napletek czuję ból. Czy może być to choroba czy raczej nie skończony jeszcze proces dojrzewania? Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Nie jest to choroba co najwzyej pana urok osobisty jabym odczrkal moze pan zastosowau do smaroania diprogenta na skore napletka i po jakis czasie podja probe lekkiego scogania napletka jezli nie t ewetualnie leczenie operacyjne oile bedzi to panu przeszkadzac

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy