Problem z pamięcią a zaburzenie

Dzień dobry. Wczoraj :wysiadłam z auta weszłam do domu,ponieważ wiedziałam ,że mam tylko około godziny do następnego wyjścia postanowiłam wykonać kilka czynności .Po wykonaniu czynności wyszłam z domu ku mojemu zdziwieniu zauważyłam ,że mam w aucie pootwierane szyby w i szyberdach .W pierwszym momencie pomyślałam ,że ktoś to zrobił ale uświadomiłam sobie ,że nie ma takiej możliwościKompletnie nie pamiętam wykonania tej czynności.Czy to jakieś zaburzenie??

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Może to zwykłe roztargnienie? Jeżeli często się to Pani zdarza (kilka razy w tygodniu) to proszę się skonsultować z lekarzem poz który skieruje na badania i do dalszych specjalistów. Jeśli nie- proszę się nie przejmować. Pozdrawiam