Problemy z pamięcią i leczenie zaburzeń depresyjno-osobowościowych

Mam 36 lat i dość duże problemy z pamięcią,zapominam n ieraz podstawowoych rzeczy,tekstu wogóle nie jestem w stanie zapamiętać,czy co robiłam kilka dni wcześniej nawet nieraz poprzedniego dnia,dodam,że leczę się na zaburzenia depresyjno -osobowościowe?Co mam myśleć o tym zaniku pamięci,czy to odwracalne czy to już demencja jakaś?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani ze swoim lekarzem lub psychoterapeutą, ponieważ to oni znają Panią osobiście i są w stanie udzielić odpowiedzi czym są/skąd wynikają Pani trudności z pamięcią.

trzeba sprawdzic, czy nie ma jakis uszkodzen neurologicznych+jest to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza