Problem z podnieceniem u 18-latka

Witam! Ogladalem od paru lat firmy porno i nigdy nie mialem problemu z podnieceniem.. jakis czas temu zaczalem wchodzic na seks demoty i najprawdopodniej od tego mam teraz problem... pisze poniewaz chcialbym sie dowiedziec co zrobic aby wszystko wrocilo do normy (wczesniej potrafilem dostac erekcji gdy kobieta przedemna miala fajny tylek). I prosze nie pisac o wizytach u seksuologa. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Niestety, nie wyjaśnia Pan, w jaki sposób "seks demoty" miałyby osłabić Pana potrzeby/ sprawność seksualną. Nie wspomina Pan też, od jak dawna sprawność erekcyjna pogorszyła się, jak znacząco i co niepokoi Pana teraz.

Ludzka seksualność zmienia się pod wpływem różnych czynników - m.in. dojrzewania, stanu zdrowia, aktualnej sytuacji życiowej, nawyków, doświadczenia seksualnego, relacji w związku itp.
Nie musi być niczego niepokojące w tym, że spontaniczne erekcje zdarzają się rzadziej, jeśli wzwód jest prawidłowy podczas stosunku i/ lub masturbacji.
Jest też naturalne, że spontaniczne erekcje mogą być rzadsze i słabsze np. w okresie osłabienia, przemęczenia, stresu. Także w sytuacji koncentrowania się na swojej erekcji, kontrolowania się i zamartwiania tym tematem.

Pozdrawiam!