Problem z przedwczesnym wytryskiem a strach przed seksem

Witam, mam 20 lat i od pół roku zacząłem życie seksualne. Niestety mam od początku problem z przedwczesnym wytryskiem. Co na początku nie przeszkadzało mojej partnerce, ale niestety z czasem zacząłem widzieć jej niezadowolenie wynikajaca z długosci stosunku. Co spowodowało strach u mnie, przed każdym zbliżeniem że znów jej nie zadowolę i nie sprostam oczekiwania. Przez mam problem z utrzymaniem zwodu,niby przez chwile jest ale zaraz mi opada, co powoduje coraz wieksze niesnaski z moja dziewczyna

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Z informacji, które przekazuje Pan w swoim liście wynika, że być może warto połączyć pracę psychoterapeutyczną ze wsparciem farmakologicznym. Przed planowaniem leczenia konieczna jest jednak, oczywiście, dłuższa osobista konsultacja.

Pozdrawiam!