Problem z przytyciem u 20-letniego mężczyzny

Witam, mam 20 lat i ważę 55 kg.Jem sporo i nie mogę przytyć.Bardzo bym chciał ważyć jakieś 70-80 kg.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli mimo zwiększenia ilości pokarmów nie doszło do zwiększenia masy to może być to znak, że taka masa jest u Pana uwarunkowana genetycznie. Jeśli mimo wszystko chciałby Pan ocenić, czy z Pana zdrowiem wszystko jest w porządku, proponuję zgłosić się do internisty, który oceni czy nie występują u Pana niedobory pokarmowe.