Problem z utratą wagi po odstawieniu tabletek

Mam problem ze utrata wagi. Mam 25 lat 175 i wazę 93 kg. Zwykle wazylam ok 75 i dobrze sue czułam. Zaczęłam brać Madinette i niestety moja waga stopniowo sie powiejszala. Gdy przestałam brać tabletki waga stanęła w miejscu i pogorszył sie drastycznie stan cery. Mimo regularnych posiłków i zwiększonej aktywności fizycznej waga stoi w miejscu. Nie wiem co robić. Proszę o wskazówki. Gdyż jestem załamana a na dietetyka mnie nie stać.

witam, wazne aby nie patzrec tylko pzrez pryzmat waga a takze obwodów nawet czesto przez pierwsze 3 miesiace cwiczen nie ma efektów na wadze i tzreba ten zcas pzreczekac, ale na co nalezy zwrocic uwage 2l min wody nie plynow a wody w ciagu dnia, razowe produkty, unikanie białego makaronu, ryzu, ziemniaków ale w to miejsce koniecznie nalezy wstawec razowy makaron, brazowy ryz, kasze i razowy chleb nie ciemny tylko razowy, unikac cukru pod kazda postacia w słodyczach napojach itp, 2 godziny do snu od ostatniego posiłku , owoce do 300g na dzien ale nie sa one posiłkiem tylko mozna podjesc je pomiedzy posiłkami warzywa min 0,5kg ale tez do posiłków nie w zamian i powinno sie udac zobaczyc efekty, jesli nie prosze o kontak na moj email kontakt@lucynamichalak.pl