Problem z utrzymaniem wzwodu i osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z kobietą

Mam problem z uprawianiem seksu, a bardziej mam problem ze wzwodem prącia i dojściem do orgazmu podczas stosunku, Wzwód prącia zanika po jakimś czasie, opada i uniemożliwia stosunek. Mam 26 lat i dopiero od jakiegoś czasu zacząłem współżyć z kobietą. Wcześniej tylko samemu zaspokajałem się ręką i gdy to robię wszystko jest ok. Proszę o pomoc i poradę. Może zakup jakiś leków, jeśli tak to jakich? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry!

Aby zaproponować możliwe rozwiązania, konieczna jest dłuższa rozmowa i odkrycie przyczyn trudności - np. stres, nawyki masturbacyjne, nieatrakcyjne dla Pana współżycie itp. Fakt, że podczas masturbacji wzwód i wytrysk następują bez kłopotu, można wykluczyć przyczyny medyczne zaburzeń erekcji i skoncentrować się raczej na tych o charakterze psychologicznym. Nie mniej jednak, nawet w takiej sytuacji, elementem terapii może być wsparcie farmakologiczne. Lęki są jednak dostępne jedynie na receptę, po konsultacji z lekarzem seksuologiem. Zachęcam do osobistej wizyty.

Pozdrawiam!