Problem z załatwianiem się do nocnika

Witam ja mam problem nie z samym siadaniem corki na nocniku tylko nie potrafi sie do niego zalatwic. Moze siedziec dobry kwadrans wstanie i zalatwi sie zaraz obok, i nie wiem czy mam sie czyms martwic.

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani wieku dziecka, a to podstawowa informacja żeby ocenić czy opisana sytuacja jest problemem. Obecnie dzieci zwykle uczą się korzystać z nocnika w 2-3 roku życia. Radzę dużo cierpliwości i proszę nie rezygnować.
Pozdrawiam