Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy po nadmiernym zażywaniu amfetaminy

witam.problem nie dotyczy mnie ale mojej kolezanki.jak moge jej pomóc?otóz od roku czasu,codziennie zażywa amfetamine.mieszkamy razem w internacie wiec widze jej zachowanie.na poczatku byla pobudzona,beztroska i posiadała wszystkie miłe doznania zażycia tego narkotyku.po roku zmieniła sie.bierze coraz wiecej a narkotyk działa odmiennie.tzn odczuwa zmeczenie,sennosc,drazliwosc,nawet dusznosci,zawroty glowy,nie ma siły na zadna czynnosc,meczy sie przy najmniejszym wysiłku,takze odczuwa odwrotne ob
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy