Problemy w związku po półrocznym stażu

Mam od roku chłopaka. Przez 6m-cy było super ale potem z Anglii wrócił jego przyjaciel i się zmieniło. Co 2tydzień pisze że nie może się spotkać bo pracuje a się okazuje że był z przyjacielem. Ostatnio gdy tak zrobił się zdenerwowałam i pytałam czy chce się jeszcze spotykać, co się dzieje, jak mam to rozumieć-przez sms bo nie odbiera. On milczy. Jak to wyjaśnić? Nie zabraniam mu spotkań ale nie chce żeby kłamał. To stary przyjaciel który dużo mu pomógł ale mnie nie lubi więc miesza. Mamy 28l.

Witaj,
obawiam się,że nie masz wpływu na priorytety chłopaka,który byc może liczy się ze zdaniem przyjaciela.jedyne,co proponuję,to uniezaleznić sie od opinii i sytuacji podobnych poprzez podniesienie samooceny i skierowanie uwagi na inne osoby w obecnej chwili.
Rozmowę powinien podjąć ten,który ją zerwał.
Pozdrawiam.

Współczuję Pani. Jeśli mogę coś podpowiedzieć - "królewski dystans wobec chłopaka" i zaopiekowanie się sobą.
Może warto dać chłopakowi "wolność", jeżeli naprawdę kocha wróci.
Serdeczności