Problemy z chodzeniem po złamaniu nogi

Witam, skończyłam ostatnio z duze wysokosci połamalam lewa noge teraz mam sruby w podludziu i w stopie jakieś groty, 17 lipca mialam operacje juz jestem q domu w tym problem ze nie moge chodzić o kulach bo zdrowa prawa stopa boli mnie jak usiluje chodzić ba kulach juz bym raz przez nia upadla, pomocy nie wiem co mam robić czy to jest nornalne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niezbędne jest wykonanie badania lekarskiego oraz specjalistyczna porada ortopedyczna i dobranie odpowiedniego zabezpieczenia ortopedycznego. Pozdrawiam