Problemy z gojeniem się rany na głowie po operacji wodogłowia

Witam, 2 mies. temu miałam drugą operację związaną z wodogłowiem. Została założona zastawki do okolic brzucha. Rana na brzuchu się zagoiła natomiast rana na głowie nie chcę się goić, jest czysta nie ma infekcji. Pielęgniarka zmienia mi opatrunek 2 razy w tyg. i mówi, że czasami to dłużej trwa ale ja strasznie martwię się, chciałabym wrócić do pracy. Jestem za granicą nie mam możliwości kontaktu z lekarzem.Proszę o radę co mam zrobić?Jakaś maść, tabletki, zostawić ranę bez opatrunku? Dziękuje

Nie udzielam porad leczniczych na odległość bez zbadania pacjenta! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET! Proszę jednak próbować dostać się do lekarza , zż