Problemy z przełykaniem i wysoka gorączka u dziecka

Witam Serdeczne! Bardzo Prosze o pomoc, moja corka mieszka w Szwecji jej synek nagle mial wysoka goraczke rownez z przelykaniem mial problemy prawie sie dusil,chrypka rowniez jest twierdzila ,ze to problemy ktore sa spowodowane za duzym wydzielaniem sliny byla w szpitalu oczywiscie pielegniarka ja przyjela bo lekarz jest tam nieosiagalny i stwierdzila ze mu to samo przejdzie ale nie powiedziala co to jest .Poszla na kontrol z dzieckiem i stwierdzila pelegniarka powiedziala ze to jest grzybica

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety bez wykonania badań i zebrania dokładnego wywiadu nie mogę pomóc. Zalecam ponowną wizytę u lekarza pediatry celem ustalenie diagnozy i odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam