Gorączka o tej samej porze dnia u 20-miesięcznego dziecka

Witam, Moja 20 miesiaczna corka, ma czesto goraczke- ok. 38,5. To co dziwnego jest w tym przypadku, ze goraczka pojawia sie przewaznie o tej sammej godzinie tzn. jak dzieci wroca juz ze spaceru i maja zaczac jesc lunch, przed pojsciem spac. Odbieram wtedy corke ze zlobka, jedziemy do domu i goraczka w ciagu 30 minut mija. Czy to jest normalne? Czy musimy zrobic jakies badania? Pozdrawiam Wioletta

Witam. Wzrost temperatury ciała może być spowodowany spożyciem posiłku. Sugeruję jednak wizytę u pediatry który przeprowadzi bezpośrednie badanie.