Problemy ze schudnięciem przy leczeniu endokrynologicznym

potrzebuję pomocy endokrynologa,jestem autoimmunologiczna,mam haszimoto oraz colitis ulcerosa,w okresie zaoststrzenia biorę salofak biegunki mnie meczą,ale schudnąć nie mogę poradż

Witam,
przy tych schorzeniach oraz biorąc pod uwagę okres (po/około)menopauzalny oraz leki, które Pani musi przyjmować w związku z chorobami, trudno pomóc w sprawie odchudzania.

Polecałabym wizytę w profesjonalnym centrum dietetycznym, gdzie po wykonaniu podstawowych badań laboratoryjnych dietetyk pomoże Pani ustalić plan diety.

pozdrawiam!