Problemy ze schudnnięciem przy wysiłku fizycznym

Witam, mam 12 lat i wzrostu 160cm . Ważę 45 kg, i myślę, że to przynajmniej o 5 kg za dużo. Mam dużo grubsze nogi od moich rówieśniczek i jest mi z tym niezręcznie. Jestem aktywna na wf, ale za nic nie mogę schudnąć. Czy mam nadwagę? Co zrobić, żeby schudnąć przynajmniej 5 kg :)? Z góry dziękuję
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Przy obecnej masie ciała, wzroście i wieku, zdecydowanie nie powinnaś się odchudzać.
Nie porównuj się z koleżankami.
Każda z Was ma inny typ budowy, odmienną grubość kośćca.
Różnicie się także wzrostem.
Jeśli źle czujesz się ze swoim ciałem, koniecznie porozmawiaj ze swoimi rodzicami.
Na pewno Ci pomogą.
Zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Pozdrawiam