Problemy ze słuchem i leki sterydowe a nerwica

Od ok m-ca źle słyszę na lewe ucho.Ucho mi się zatyka jakby ktoś zalał mi je cementem słysze raz piski, dudnienie, przy przełykaniu śliny i jedzenia strzele mi tak jak strzela czasami szczęka,czuje kłucia ciagnięcia za ucho.Brałam antybiotyk duomox teraz biore sterydy metypred cirrus,coś na am..do nosa i miałam już 2 razy steryd w zastrzku do nosa przez wziernik dexaven,po którym na drugi dzien kreci mi sie w głowie, a mam jeszcze 4 ampulki.Nie pomaga czy zrobic TK moze to nerwica

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zasięgnąć bezpośredniej porady otolaryngologa. Ma on możliwość wizualnej oceny kanału słuchowego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza