Prośba o interpretację badania USG strony przedniej uda prawego

Dobry wieczór, poproszę o intepretację badania usg strony przedniej uda prawego: - zmian w mięsniach, tkance podskórnej, w tym krwiaków oraz mas patologicznych nie stwierdza się. Nerw skórny uda boczny w miejscu przebicia przez powięź płożony w dyskretnym obrzęku okolicznych tkanek. Sam nerw nie wykazuje zmian. Nerw udowy prawidłowy. - Wykonałam to badanie, ze względu na dolegliwości typu: punktowe szczypanie, kłucie w górnej części prawego uda, czy usg pomoże ustalić przyczynę dolegliwości

Choroba najczęściej dotyczy otyłych kobiet.
Czasem, przy dużych dolegliwościach można zrobić blokadę, czasem przechodzi samo.