Prośba o interpretację wynik EEG u 42-latka

proszę o interpretację wyniku eeg :czynność podst.9-10HZ stanowi nisko i średnionpięciowa czynność alfa z domieszką fal wolnych theta i delta.RZsłabo wyrażona-w zapisie rejestruje się rytm mu.HW umiarkowana polimorfia nisko i średnionpięciowa fal wolnych theta i delta.FSbez istotnego wpływu na zapis.W zapisie obecne cechy senności i zasypiania, liczneartefakty ruchowe i techniczne

Witam. Na wstępie muszę zaznaczyć, że wynik badania eeg powinien być interpretowany w kontekście prezentowanych przez pacjenta dolegliwości. Zdarza się bowiem że pewnym nieprawidłowościom w eeg nie towarzyszą dolegliwośći kliniczne i na na odwrót. W opisie badania zwraca uwagę pojawienie się nieprawidłowych fal theta i słabo wyrażona rz. Sugeruję konsultację z neurologiem.