Prośba o interpretację wyników tomografii komputerowej kręgosłupa u 30-latka

Witam.Prosze o interpretacje wyników tomografii komputerowej.Na poziomach L2-L4 niewielkie uwypuklenie krążków międzykręgowych bez wyraznych cech ucisku na worek oponowyNa poziomach L4-L5 niewielkie okrężne uwypuklenie krążka miedzykręgowego z tylną wypukliną nieco modelującą worek oponowy.Na poziomie L5-S1 tylna wypuklina krążka międzykręgowego nieco modelująca worek oponowy.Niewielkiego stopnia zm.zwyrodnieniowe,wyrazniej zaznaczone w stawach międzykręgowych badanego odcinka.

Witam serdecznie,

Wynik badania TK kręgosłupa świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii oraz o zmianach zwyrodnieniowych.
Proszę udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji.

Pozdrawiam.