Prośba o interpretację wyniku EEG u 44-latki

Witam , proszę o wytłumaczenie co oznacz diagnoza: EEG- W tylnych częściach mózgu rejestruje się czynność alfa 9-10 Hz i amplitudzie 40-50 uV. RZ obecna. W czasie badania 2-krotnie zarejestrowano napadowe , 1 sekundowe ,uogólnione wyładowania polimorficznych fale theta 4-6 Hz i amplitudzie 50-60 uV. Hyperwentylacja i fotostymulacja nie zmienia charakteru zapisu. z góry dziękuję za odpowiedź. Beata B.

Zapis nieprawidłowy ale bez pełnego zapisu to poruszanie się w mętnej wodzie. Jakie są objawy neurologiczne? czy było badanie NMR , skąd jest chory>?